Міністерство юстиції інформує

Перший  документ в житті

Порядок проставляння апостиля на офіційних документах

Органи державної реєстрації  перші помічники кожної людини

Послуги реєстрації через Веб-портал

Веб-портал

Аліменти

Для виїзду дітей за кордон

Єдиний кортакт-центр

Як діяти в разі обшуку підприємства ?

Як виявити домашнє насильство ?

Право власності на землю

Земля для учасників АТО

"Шлюб за добу": зручний сервіс і визначна подія

Умови призначення і виплати допомоги при народженні дитини

Гарячі лінії відділів державної реєстрації актів цивільного стану

Изменения в законодательстве по уплате алиментов

Закордонний паспорт для дітей

Внесення змін до актових записів цивільного стану

Приватизація квартир необхідні кроки

Виплата заборгованості з аліментів

Відтепер дитині дозволено тимчасовий виїзд за кордон без згоди того з батьків, який злісно ухиляється від сплати аліментів понад 6 місяців.

Надання права на шлюб судом

Про отримання субсидій

Аліменти: як отримати?

Надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та внутрішньо переміщеним громадянам

Стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати

На Сумщині проводиться обласний етап Конкурсу шкільних малюнків «Я маю право!»,

Сервіс «Шлюб за добу» сьогодні стартував ще в одному місті Сумщини – у прадавньому місті Ромни

Веб-сайт Головного територіального управління юстиції у Сумській області httpsumyjust.gov.ua

Закон #ЧужихДітейНеБуває – це дієвий механізм впливу на недобросовісних батьків.

Які санкції передбачає другий пакет законів у рамках ініціативи #ЧужихДітейНеБуває?

З початку року на користь найменших громадян з боржників стягнено 1,5 млрд грн.

Податкова знижка на розвиток дитини

На Охтирщині ще одна  дитина отримала свої законні аліменти у сумі понад 15 тисяч гривень.

Будь-які кошти не зможуть замінити дитині батьківської любові і тепла, проте, стягнення аліментів з недобросовісних батьків – це хоч і маленький, але шанс - забезпечити малечі потрібний розвиток і нормальне дитинство.

Завжди вражають відсутністю людяності випадки безвідповідального ставлення батьків до обов’язку утримувати своїх дітей, тим більше, якщо це – дитина з інвалідністю.

Держава не може допустити, щоб батьки забували про рідних дітей

У щасливі моменти народження дитини не забувайте про документи

Мін'юст випустив інформаційно-навчальний ролик про безоплатне отримання земельної ділянки

Виключний захід - позбавлення батьківських прав. Що потрібно знати.

Результати роботи Міністерства юстиції України за рік, що минув.

Павло Петренко очолив рейтинг відповідальних міністрів

В Украине родителям разрешили вывозить за границу ребенка без разрешения второго родителя сроком на 1 месяц

Допомога по безробіттю:хто має право отримати?

Захист прав громадян в земельних питаннях

Заступник Міністра юстиції Олена Сукманова урочисто відкрила у місті Суми зручний офіс європейського зразка «Open Space».

Народні депутати підтримали у другому читанні та в цілому другий пакет законопроектів, розроблений в рамках ініціативи Міністерства юстиції "Чужих Дітей не Буває"

Перші документи для найменших громадян – значимий сегмент в роботі працівників органів державної реєстрації

Прес-конференція за круглим столом зібрала представників засобів масової інформації, щоб обговорити результати та окреслити перспективи впровадження ініціатив Міністерства юстиції України на Сумщині

Бути свідком і помічником для двох закоханих – надзвичайно приємно й відповідально