Оголошення

На базі державної установи <<Сумський обласний контактний центр>> (пл.Незалежності, 2, м.Суми) сворено <<гарячу лінію>> для підприємців з питань виявлення фактів порушення правоохоронними органами прав та законних інтересів суб'єктів господарювання за безкоштовними номерами телнфонів для міста Суми (0542) 66-33-77,                                                            підприємців Сумської області 0-800-301-501.Також суб'єкти господарювання можуть безпосередньо звертатись за електронною адресою kol_centr@ukr.net.

Дотація за утримання молодняка ВРХ

До уваги суб’єктів малого та середнього підприємництва!

Районна конкурсна комісія з оцінки та проведення конкурсного відбору проектів суб’єктів малого підприємництва для отримання за рахунок коштів районного бюджету часткової компенсації сплачених відсотків за кредитами, отриманими у державних банківських установах оголошує конкурсний відбір Проектів з розвитку власної підприємницької діяльності (бізнесу) Суб’єктів підприємництва для отримання Компенсації за рахунок коштів районного бюджету.

Термін подачі заяв для участі у конкурсному відборі Проектів Суб’єктів підприємництва для отримання компенсації закінчується 25 червня 2018 року.

Пакет документів подається до Комунальної установи «Сумський обласний фонд підтримки підприємництва» Сумської обласної ради за адресою: м. Суми, вул. Кооперативна, 3, тел.(0542) 65-91-17.

Засідання районної конкурсної комісії відбудеться 11 липня 2018 року           о 14-00 годині в приміщенні Будинку рад (малий зал засідань) за адресою:         смт Ямпіль, бульв. Ювілейний, 1.

За більш детальною інформацією звертатись до відділу економічного розвитку і торгівлі Ямпільської районної державної адміністрації за адресою: смт Ямпіль, бульв. Ювілейний, 1, або за тел. 2-21-61

Воздвиженська               сільська            рада

Ямпільського    району     Сумської       області

Виконавчий      комітет

Р І Ш Е Н Н Я       №  04

від  12.06.2018

с.Воздвиженське

Про заборону зовнішнього

брендування торгових точок

зображеннями алкогольних

напоїв в тому числі пива

Відповідно до підпункту 13 пункту «а»  статті 30 Закону України „Про місцеве самоврядування в Україні”, заслухавши та обговоривши лист Головного управління Держпродспоживслужби в Сумській області від 24.05.2018 №05.1-09/5307 виконавчий  комітет   сільської ради

В И Р І Ш И В :

1. Заборонити зовнішнє брендування торгових точок  зображеннями алкогольних напоїв в тому числі пива.
  2. Куртовій Г.І., секретарю сільської ради, дане рішення  довести до відома суб’єктів господарської діяльності та  розмістити   інформацію  на дошках оголошень та на офіційному веб-сайті сільської ради.

3. Контроль за виконанням цього рішення покласти на  сільського голову Козюлю М.О.

Сільський голова                                                                                                      М.О.Козюля