Постійні комісії

С П И С О К

ЧЛЕНІВ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ СОЦІАЛЬНОГО РОЗВИТКУ СЕЛА, АГРОПРОМИСЛОВОСТІ, ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я, ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА, ОСВІТИ І КУЛЬТУРИ

№ п/п

Прізвище, ім’я, по батькові

№ округу

рік народження

Освіта

Посада в комісії

Посада і місце роботи

Партійність

Домашня адреса

1

2

3

4

5

6

7

8

9

1.

Скорозвон  Олена
Олександрівна

9

24.07.1973

середня
спеціальна

голова
комісії

фельдшер
Грем’яцький
ФАП

позапартійна

с.Грем’ячка,
вул.Зарічна,2

2.

Донік  Олександр
Володимирович

6

24.12.1959

вища

член комісії

лікар

позапартійний

с.Воздвиженське,
вул.Вчительська,8

3.

Пушко  Сергій
Васильович

3

05.12.1970

середня
спеціальна

член
комісії

фельдшер
Воздвиженська
АЗПСМ

позапартійний

с.Воздвиженське,
вул.Студентська,4/2

4.

Мураста Тетяна Іванівна

10

02.07.1970

середня
спеціальна

член
комісії

художній керівник
Грем’яцький
сільський клуб

позапартійна

с.Грем’ячка,
вул.Садова,11

 

 

С П И С О К

ЧЛЕНІВ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ ПЛАНУВАННЯ, БЮДЖЕТУ І ФІНАНСІВ, РИНКОВИХ РЕФОРМ, УПРАВЛІННЯ КОМУНАЛЬНОЇ ВЛАСНОСТІ


п/п

Прізвище, ім’я,
по батькові


округу

рік
народження

Освіта

Посада
в комісії

Посада і місце роботи

Партійність

Домашня адреса

1

2

3

4

5

6

7

8

9

1.

Бойчунь Олександр
Дмитрович

1

30.09.1953

середня
спеціальна

голова
комісії

пенсіонер

член політичної партії
«Батьківщина»

с.Воздвиженське,
вул.Желткова,41/2

2.

Кравченко Тетяна
Миколаївна

11

02.12.1975

вища

член
комісії

вчитель
Воздвиженський НВК

позапартійна

с.Грем’ячка.
вул.Садова,5

3.

Баранова  Валентина
Петрівна

4

04.09.1956

вища

член
комісії

пенсіонер

позапартійна

с.Воздвиженське,
вул.Першотравнева,1/1

4.

Василенко Олена
Володимирівна

8

29.11.1960

середня
спеціальна

член
комісії

головний бухгалтер
Воздвиженської
сільської ради

позапартійна

с.Воздвиженське,
пров.Садовий,4

 

С П И С О К

ЧЛЕНІВ ПОСТІЙНОЇ КОМІСІЇ З ПИТАНЬ  ДЕПУТАТСЬКОЇ ДІЯЛЬНОСТІ ТА ЕТИКИ, ДІЯЛЬНОСТІ РАДИ, САМОВРЯДУВАННЯ, ЗАКОННОСТІ І ПРАВОПОРЯДКУ


п/п

Прізвище, ім’я,
по батькові


округу

рік
народження

Освіта

Посада
в комісії

Посада і місце роботи

Партійність

Домашня адреса

1

2

3

4

5

6

7

8

9

1.

Сизоненко Олександр
Дмитрович

2

30.03.1977

вища

голова
комісії

приватний підприємець

позапартійний

с.Воздвиженське,
вул.Комуністична,2а

2.

Цит Сергій
Миколайович

5

26.10.1965

середня

член
комісії

водій
Воздвиженської
АЗПСМ

позапартійний

с.Воздвиженське,
вул.Радгоспна,4

3.

Чвертка Олександр
Борисович

12

17.02.1969

середня
спеціальна

член
комісії

робітник
Воздвиженська
сільська рада

позапартійний

с.Грем’ячка,
вул.М.Штанюк,23

Логін: *

Пароль: *