Міністерство юстиції інформує

Міністр юстиції України Павло Петренко

 

САМ НЕ ПОРУШУЙ ТА ЗА ІНШИМИ СТЕЖ: ЩО НЕ МОЖНА РОБИТИ ПІД ЧАС ГОЛОСУВАННЯ 21 ЛИПНЯ​

ВІДСОТКИ ЗА НЕСПЛАЧЕНІ БОРГИ – ЦЕ НЕ МУДРІСТЬ, НАКОПИЧУВАТИ НЕ ПОТРІБНО

МОБІЛЬНА КОНСУЛЬТАЦІЙНА ГРУПА ПРАЦЮВАЛА НА ШОСТКІНЩИНІ

   

Мама та донька  одружились  в один день

 

КОНСУЛЬСУЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ПАВЛО ПЕТРЕНКО:

60 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ БОРГУ – ПРИВІД ДЛЯ СКАСУВАННЯ ПОДОРОЖІ НА КОРДОНІ ПОЛЬЩІ

Дострокове припинення подорожі – таке покарання спіткало батька, який,нехтуючи заборонами, вирушив у чергову закордонну поїздку. Маючи заборгованість по сплаті аліментів у розмірі понад 37 тисяч гривень та накладені тимчасові обмеження у правах, неплатник сподівався і на цей раз уникнути покарання за своє недобросовісне батьківство. Проте, відповідати за власну ганебну поведінку все одно довелось.Чоловік особисто переконався, що встановлені заборони не лише слова,коли був висаджений з автобуса. Зруйновані плани через неможливість продовжити поїздку та сором за свою поведінку стосовно рідної дитини, змусили батька знову зустрітися з державними виконавцями. Так, законодавчі утиски в правах та бажання працювати за межами країнизаохотили батька погасити заборгованість у повному обсязі та сплатити штраф у розмірі 50% від суми прострочених платежів по аліментах, що становив майже 19 тисяч гривень, а також виконавчий збір на користь держави понад 3 тисячі гривень. Таким чином, батьку довелось знайти одразу 60 тисяч гривень, які стали результатом несвоєчасного виконання батьківського обов’язку.

КОМУ 1, А КОМУ 2 - СКІЛЬКИ БЮЛЕТЕНІВ ОТРИМАЮТЬ ВИБОРЦІ 21 ЛИПНЯ?

МІНІСТР ЮСТИЦІЇ ПРЕЗЕНТУВАВ НА СУМЩИНІ ВИЇЗНИЙ ОФІС

МІНІСТР ЮСТИЦІЇ ТА ЖУРНАЛІСТИ: ВІДВЕРТА РОЗМОВА ПРО АКТУАЛЬНЕ

Спілкування із засобами масової інформації – невід’ємна частина робочих візитів Міністра юстиції України Павла ПЕТРЕНКА на Сумщину. Йому завжди є про що поговорити із журналістами, адже сучасна юстиція – це нові ініціативи, реальні справи і дієві результати. Зацікавлення власкорів всеукраїнських видань, журналістів провідних телеканалів, газет та Інтернет-ресурсів викликали теми, які сьогодні на слуху у суспільства: #Чесна Платіжка та захист прав дітей. Органи юстиції готові захищати та відстоювати права споживачів комунальних послуг по всій країні, щоб громадяни сплачували за отримані послуги, а не за повітря і забаганки монополістів. Зроблений аналіз показав, що тарифи в різних регіонах України відрізняються, подекуди – дуже суттєво, в рази. «Мін`юстом розроблений покроковий алгоритм, як діяти громадянам, коли в платіжках несправедливі цифри, – говорить Міністр юстиції України Павло Петренко. – Окремо ми розробили чіткий покроковий алгоритми дій, який допоможе українцям захистити свої права споживача житлово-комунальних послуг. У рамках правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» ми пояснюємо, як діяти в разі отримання нечесної платіжки і як домогтися перерахунку вартості опалення».Віднині кожен може перевірити, чи все чесно у його платіжці, адже насайті Міністерства юстиції України –https://minjust.gov.ua/news/info/onlayn-kalkulyator-poslug – розміщено калькулятор, який чітко здійснить розрахунок.  Тема #Чужих Дітей Не Буває також не втрачає своєї актуальності і цікавості для ЗМІ, не тільки цифрами і фактами, а й цілеспрямованістю заходів, спрямованих на благополуччя сотень тисяч дітей. «Реальний захист прав дітей на вчасне і повне отримання аліментів – ось чим став закон #Чужих Дітей Не Буває, – зазначив Павло ПЕТРЕНКО. – Рекордні суми аліментів, які не платилися роками, стягнуто на користь українських дітей. Нарешті було знайдено дієві інструменти впливу на батьків, які, маючи яхти і мерседеси, не платили аліменти дітям». Наприклад, на Сумщині на користь дітей у цьому році стягнуто 90 мільйонів гривень. Отже, два пакети закону #Чужих Дітей Не Буває реально працюють, це успішна ініціатива Мін`юсту, підтримана і громадськістю, і законодавцями. Спілкування із журналістами продовжилося на місцевих телеканалах АТV та СТС, де також говорили про актуальне: безпеку українських дітей, схвалений Урядом проект #Чесна Платіжка, який надасть право кожному громадянину сплачувати не за повітря, а за реально отримані послуги теплопостачання, ще один крок назустріч бізнесу – можливість зареєструвати товариство з обмеженою відповідальністю через онлайн сервіси.

  

 

МАМАМ З МАЛЯТАМИ – НОВІ СЕРВІСИ

Мами з дітками і жінки при надії – з такими співрозмовницями зустрівся Міністр юстиції України Павло ПЕТРЕНКО упродовж візиту на Сумщину. Їм було про що поговорити, адже сьогодні Мін`юст реально змінив ситуацію, прищеплюючи у суспільстві філософію відповідального батьківства. Вона у всьому – в реалізації закону Чужих Дітей Не Буває, який захищає благополуччя дітей, стягуючи з нерадивих батьків аліменти; у сервісах по видачі свідоцтв про народження у пологових будинках, нових для українців інноваційних проектах «Муніципальна няня» і «Е-малятко». «Держава повинна дбати про своє майбутнє – дітей. Мін`юст упродовж останніх років багато зробив для того, щоб родинам було комфортно отримувати послуги від органів юстиції, – говорить Павло ПЕТРЕНКО. – Мами не витрачають час на візити до кабінетів службовців, а прибувають додому з малям і першим державним документом, отриманим безпосередньо в пологовому будинку, також вони користуються можливістю зареєструвати місце проживання дитини. Нові проекти «Муніципальна няня» та «Е-малятко» – реальна допомога українським родинам». Пілотний проект «Е-малятко» передбачає спрощення отримання послуг, пов’язаних із народженням дитини. Це надзвичайно прогресивна послуга, яка увібрала найкращий європейський та світовий досвід. Власники сучасних мобільних телефонів чи комп’ютерів зможуть уникнути спілкування з чиновниками, адже сервіс можна буде отримати не лише у будь-якому з понад 700 створених Урядом центрів надання адміністративних послуг або пологових будинках, а й в електронному форматі. «Рівень довіри до інноваційних сервісів Мін`юсту надзвичайно високий, – говорить керівник юстиції Сумщини Ірина СВИСТУН. – Наприклад, сьогодні вже 90% свідоцтв про народження дітей видається у пологових будинках. Отже, батьки оцінили цей сервіс як зручний і комфортний. Переконана: проекти «Муніципальна няня» і «Е-малятко» також слугуватимуть родинам з дітьми». Проект «Е-малятко», спростить отримання послуг з: державної реєстрації народження дитини; реєстрації місця проживання дитини; внесення відомостей про дитину до реєстру пацієнтів;реєстрації у державному реєстрі платників податків; призначенням державної допомоги при народженні дитини; видачі посвідчення батькам багатодітних сімей; призначенню допомоги дітям, які виховуються у багатодітних сім’ях. Cервіс «Е-малятко» повноцінно запрацює з 1 січня 2020 року.

  

 

ВЗАЄМОДІЯ З ГРОМАДСЬКІСТЮ – КЛЮЧ ДО #ЧеснаПлатіжка

     

  

80 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ АЛІМЕНТІВ ОТРИМАЛИ ДІТИ СУМЩИНИ

СУМЧАНИН ЗА 3 РОКИ ЗАРОБИВ ЗА КОРДОНОМ 114 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ БОРГУ​

ЄДИНИЙ РЕЄСТР БОРЖНИКІВ – ЧЛЕНСТВО У КОЛІ БЕЗВІДПОВІДАЛЬНИХ ГРОМАДЯН

 

ПОНАД 3,5 ТИСЯЧІ СУМЧАН НЕ ЗМОЖУТЬ З 4 СЕРПНЯ ПОЛЮВАТИ

БЕЗОПЛАТНА ПРАВОВА ДОПОМОГА В УКРАЇНІ – УСПІШНА Й ДІЄВА  (Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко)

35 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ – ЦІНА УРОКУ З ВИХОВАННЯ ДІТЕЙ ВІД МІН’ЮСТУ

ВЧАСНА СПЛАТА АЛІМЕНТІВ – НЕ ПОКАРАННЯ, А СПОСІБ ПІКЛУВАННЯ ПРО ДИТИНУ

ЩО РОБИТИ У РАЗІ ОТРИМАННЯ ПЛАТІЖКИ НА ГАРЯЧУ ВОДУ ТА ТЕПЛО З ЗАВИЩЕНОЮ ЦІНОЮ

ДОКИ СУМЧАНИН ПЕРЕБУВАВ ЗА МЕЖАМИ КРАЇНИ, БОРГ ПО АЛІМЕНТАХ ЗБІЛЬШИВСЯ НА 60%

Булити - Не Круто,  ЗНАЮТЬ ВИХОВАНЦІ СУМСЬКОГО ТАБОРУ «ОРЛЯТКО»

РОЗЛУЧЕННЯ НЕ ПРИВІД НЕХТУВАТИ ТУРБОТОЮ ПРО ДИТИНУ

СКАСОВАНА ПОДОРОЖ ЯК РЕЗУЛЬТАТ БАЙДУЖОСТІ​


ПОДОРОЖУЙ СПОКІЙНО, ДОТРИМУЮЧИСЬ ВИМОГ «ВІДПОВІДАЛЬНОГО БАТЬКІВСТВА»:

        

 

Чесна Платіжка ВІД МІН’ЮСТУ:  ЯК ПРАЦЮЄ ОНЛАЙН-КАЛЬКУЛЯТОР СПРАВЕДЛИВОЇ ЦІНИ

ВІД ПЕНСІОНЕРА ДО ПІДПРИЄМЦЯ: НА СУМЩИНІ АЛІМЕНТНИКИ ПОСПІШАЮТЬ ГАСИТИ БОРГИ

КОНСУЛЬСУЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ПАВЛО ПЕТРЕНКО:

 

ВІДСЬОГОДНІ ЗБІЛЬШИВСЯ ПРОЖИТКОВИЙ МІНІМУМ. ЩО ЦЕ ОЗНАЧАЄ ДЛЯ СУМЧАН-АЛІМЕНТНИКІВ​

ДЕНЬ КОНСТИТУЦІЇ ФАХІВЦІ ЮСТИЦІЇ СУМЩИНИ ВІДЗНАЧИЛИ ЦИКЛОМ ПРАВОВИХ ЗАХОДІВ

120 ГОДИН СУСПІЛЬНО КОРИСНИХ РОБІТ ЗНАЙШЛИ КОШТИ ДЛЯ ДИТИНИ

НА 600% ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ ЗБІЛЬШИЛА ПОКАЗНИК ЛІКВІДАЦІЇ ЗАБОРГОВАНОСТІ ПО ЗАРПЛАТІ

МОБІЛЬНА КОНСУЛЬТАЦІЙНА ГРУПА ПРАЦЮВАЛА НА БУРИНЩИНІ​

        

КОНСУЛЬСУЄ МІНІСТР ЮСТИЦІЇ УКРАЇНИ ПАВЛО ПЕТРЕНКО:

ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ ІНФОРМУЄ ЩОДО МОЖЛИВОСТІ ЗДІЙСНЕННЯ ПРАВОСУДДЯ ЧЕРЕЗ ПРИСЯЖНИХ​

ЖІНКА, ТІКАЮЧИ ВІД СПЛАТИ АЛІМЕНТІВ, БУЛА ВИСАДЖЕНА З ПОТЯГА НА КОРДОНІ​

ПРАВОВА СВІДОМІСТЬ Є НЕОБХІДНОЮ В ЖИТТІ КОЖНОГО – ДОВОДЯТЬ ВИЇЗНІ КОНСУЛЬТАЦІЇ ФАХІВЦІВ ЮСТИЦІЇ СУМЩИНИ

ДЕРЖАВНІ СЛУЖБОВЦІ ПОВИННІ УНИКАТИ СПІЛЬНОЇ РОБОТИ З БЛИЗЬКИМИ РОДИЧАМИ

У КРОЛЕВЦІ ДІТИ ОТРИМАЛИ 1,3 МІЛЬЙОНА ГРИВЕНЬ

ОБМЕЖЕННЯ СПРАЦЮВАЛИ, ДИТИНА У ГЛУХОВІ ОТРИМАЛА 15 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ

УПЕРШЕ ВЕСІЛЬНИЙ МАРШ ЗВУЧАВ У ЦЕНТРІ СЛУЖБИ КРОВІ

НА ЯМПІЛЬЩИНІ УРОЖАЙНІ 5 МІСЯЦІВ НА МАЛЮКІВ

НА СУМЩИНІ УРОЖАЙ НА МАЛЮКІВ – РОДИНИ ПОПОВНЮЮТЬСЯ 6, 8 І НАВІТЬ 14 ДИТИНОЮ

 ПРАВА ВАГІТНИХ У ПОЛОГОВИХ БУДИНКАХ

АЛІМЕНТНІ ОБОВ`ЯЗКИ НЕ «РОЗЧИНЯЮТЬСЯ» У ПРОСТОРІ І НЕ ЗНИКАЮТЬ З ЧАСОМ

60 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ ТА ОБМЕЖЕННЯ ПРАВ – ВАРТІСТЬ НЕНАЛЕЖНОГО ВИКОНАННЯ БАТЬКІВСЬКОГО ОБОВ’ЯЗКУ

МАЙБУТНІМ ЗАХИСНИКАМ УКРАЇНИ – ПРО ПРОТИДІЮ БУЛІНГУ

ДОКУМЕНТИ ПРО НАРОДЖЕННЯ ОТРИМАЛИ І СИН, І МАМА

ТИМЧАСОВЕ ОБМЕЖЕННЯ В ПРАВАХ ЯК СПОСІБ ВИХОВАННЯ БОРЖНИКІВ

ПРОФЕСІЙНО НА ТЕМУ ВІДПОВІДАЛЬНОГО БАТЬКІВСТВА

ОДРУЖИЛИСЯ ЗАХИСНИКИ ВІТЧИЗНИ

ДЕНЬ «Є» У СУМАХ: УКРАЇНА – ЦЕ ЄВРОПА

ТІЛЬКИ ЗАВДЯКИ ЗАКОНУ ЧужихДітейНеБуває СУМЧАНИН СПЛАТИВ ДИТИНІ 120 ТИСЯЧ ГРИВЕНЬ, НАКОПИЧЕНІ ВПРОДОВЖ 9 РОКІВ

ОФІЦІЙНЕ ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ ПРАЦІВНИКА – ГАРАНТОВАНЕ КОНСТИТУЦІЄЮ УКРАЇНИ ПРАВО НА ПРАЦЮ

НА ДОМАШНІХ ТИРАНІВ СЬОГОДНІ Є ПРАВОВА УПРАВА

ВИЛУЧЕНЕ ВОДІЙСЬКЕ ПОСВІДЧЕННЯ СТАЛО ПРИВОДОМ ДЛЯ БАТЬКА СПЛАТИТИ БОРГ ПО АЛІМЕНТАХ

ЮСТИЦІЯ ПІДГОТУВАЛА ЗАКОХАНИМ НОВІ ЛОКАЦІЇ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ ВЕСІЛЬНИХ ЦЕРЕМОНІЙ У МІСТІ СУМИ

ЧУЖИХДІТЕЙНЕБУВАЄ: РЕГІОНАЛЬНИЙ ШТАБ – ЕФЕКТИВНА РОБОТА НА РЕЗУЛЬТАТ

У ЯКОМУ ВИПАДКУ ДОРОСЛІ ДІТИ МАЮТЬ ПРАВО НА АЛІМЕНТИ​

МОБІЛЬНА ГРУПА ПРАЦЮВАЛА НА КОНОТОПЩИНІ

КОЛИ БАТЬКИ ЗОБОВ’ЯЗАНІ УТРИМУВАТИ ПОВНОЛІТНІХ ДІТЕЙ

СУСПІЛЬНО КОРИСНІ РОБОТИ РОЗБУРКАЛИ БАТЬКА НА КРОЛЕВЕЧЧИНІ

РОЗШУКАЛИ ТА СТЯГНУЛИ: БОРЖНИКУ З ТРОСТЯНЕЧЧИНИ НЕ ВДАЛОСЯ СХОВАТИСЯ ВІД ДЕРЖАВНОГО ПРИМУСУ

ПОМІЧНИК ШКОЛЯРІВ ТА ЇХ БАТЬКІВ «ПРАВОВИЙ MessageBox» ОХОПЛЮЄ НОВІ ТЕРИТОРІЇ

ЗАКОН Чужих Дітей Небуває ВІДДАВ СОФІЇ 52 ТИСЯЧІ ГРИВЕНЬ АЛІМЕНТІВ

ІГНОРУВАННЯ СПЛАТИ ПОДАТКУ ПРИЗВОДИТЬ ДО ЗБІЛЬШЕННЯ СУМИ ЗОБОВ’ЯЗАННЯ

УЧАСНИКИ ВСЕУКРАЇНСЬКОГО ТУРНІРУ ЮНИХ ЖУРНАЛІСТІВ ЗНАЙШЛИ ВЛУЧНІ СЛОВА

БАГАТСТВО НАЦІЇ В ЇЇ СИНАХ ТА ДОНЬКАХ

ОБИРАЮЧИ ІМ’Я ДИТИНІ – ОБИРАЄШ ЇЇ ДОЛЮ

Народження за 1 квартал 2019

ЗА НЕСПЛАТУ АЛІМЕНТІВ У МИСЛИВЦЯ ВІДІБРАЛИ НАЙДОРОЖЧЕ – ПРАВО КОРИСТУВАТИСЯ ЗБРОЄЮ

БІЛЬШЕ ІНФОРМАЦІЇ ПРО СЕРВІСИ МІН`ЮСТУ СПЕЦІАЛІСТАМ ЯМПІЛЬСЬКОГО ТА СЕРЕДИНО-БУДСЬКОГО РАЙОНІВ

ІННОВАЦІЇ НАДАННЯ АДМІНІСТРАТИВНИХ ПОСЛУГ В УМОВАХ ДЕЦЕНТРАЛІЗАЦІЇ

ЯК ВНУТРІШНЬО ПЕРЕМІЩЕНИМ ОСОБАМ ПРОГОЛОСУВАТИ НА ПРЕЗИДЕНТСЬКИХ ВИБОРАХ?

Відповідальне батьківство сьогодні – гідне майбутнє завтра

ВИКОНАВЧЕ ПРОВАДЖЕННЯ: АЛГОРИТМ ДІЙ ДЛЯ СТОРІН

ТВІЙ ГОЛОС – ТВІЙ ВИБІР

ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ – ВІДПОВІДАЛЬНИЙ ВИБІР КОЖНОГО

ВИБОРИ ПРЕЗИДЕНТА УКРАЇНИ: ЯК ЗМІНИТИ МІСЦЕ ГОЛОСУВАННЯ?

НА КОРИСТЬ ДІТЕЙ ЯМПІЛЬСЬКОГО ТА СЕРЕДИНО-БУДСЬКОГО РАЙОНІВ СТЯГНУТО 1 062 269 ГРИВЕНЬ АЛІМЕНТІВ

ГРОМАДЯНАМ РОЗПОВІЛИ ЯК СТЯГНУТИ АЛІМЕНТИ

ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ: ПРОТИДІЯ БУЛІНГУ – ЗАВДАННЯ КОЖНОГО

ОБМЕЖЕННЯ, ЯКІ ЗАЧІПАЮТЬ НЕПЛАТНИКІВ АЛІМЕНТІВ ЧЕРЕЗ ЧОТИРИ МІСЯЦІ БОРГУ

ЗРУЧНО ТА КОМФОРТНО: ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ ОБЛАДНАЛА ВІДДІЛИ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ ТЕРМІНАЛАМИ

ШЛЮБНИЙ ДОГОВІР: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ

МЕШКАНЦІ СУМЩИНИ МОЖУТЬ СПЛАТИТИ ЗА ПОСЛУГИ В ОРГАНАХ ДЕРЖАВНОЇ РЕЄСТРАЦІЇ АКТІВ ЦИВІЛЬНОГО СТАНУ БАНКІВСЬКОЮ КАРТОЮ

УСИНОВЛЕННЯ: ЩО ПОТРІБНО ЗНАТИ

ЗРУЧНО ТА КОМФОРТНО: ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ ОБЛАДНАЛА ВІДДІЛИ ВИКОНАВЧОЇ СЛУЖБИ ТЕРМІНАЛАМИ

ПОЗИЦІЯ МІН’ЮСТУ ЩОДО МІТИНГУ НОТАРІУСІВ, ЯКІ ВИСТУПАЮТЬ ПРОТИ ІСПИТІВ ПРОФЕСІЙНОЇ КОМПЕТЕНТНОСТІ У СФЕРІ ДЕРЖРЕЄСТРАЦІЇ

83 НОВІ РОДИНИ СТВОРИЛО НА СУМЩИНІ # КОХАННЯ ПОЗА ЧАСОМ

СЕРВІС «ШЛЮБ ЗА ДОБУ» У СУМАХ ВІДЗНАЧАЄ РЕКОРД – 27 ВЕСІЛЬ

В ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ ЮСТИЦІЯ ДАРУЄ КАЗКУ ДЛЯ СВОЇХ ПРАЦІВНИКІВ

ПРАЦІВНИКИ ЮСТИЦІЇ ОДРУЖИЛИСЯ У ДЕНЬ ЗАКОХАНИХ У НАЙВИЩОМУ МІСЦІ

ЗА ІГНОРУВАННЯ БУЛІНГУ ДИРЕКТОРАМ ШКІЛ ПЕРЕДБАЧЕНІ ПОКАРАННЯ

СПІЛЬНИМИ ЗУСИЛЛЯМИ ГОТУЄМОСЬ ДО ДНЯ ЗАКОХАНИХ

НАКОПИЧУВАТИ БОРГИ ПЕРЕД ДИТИНОЮ НЕ ДОЗВОЛИТЬ ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ

ОГОЛОШЕННЯ ПРО ПРИПИНЕННЯ ВЕДЕННЯ ЄДИНОГО ДЕРЖАВНОГО РЕЄСТРУ ОСІБ, ЯКІ ВЧИНИЛИ КОРУПЦІЙНІ ПРАВОПОРУШЕННЯ

ДОПОМОГА У ПОШУКАХ РОБОТИ НЕПРАЦЮЮЧИМ НЕПЛАТНИКАМ АЛІМЕНТІВ

РОБОТА МОБІЛЬНОЇ ГРУПИ ВКОТРЕ ДОВОДИТЬ ЇЇ НЕОБХІДНІСТЬ

Інформація - Ямпільський районний сектор Філії Державної установи "Центр пробації"

РЕГІОНАЛЬНИЙ АЛІМЕНТНИЙ ШТАБ: ПРОДОВЖУЄМО ВАЖЛИВУ СПРАВУ ПО ЗАХИСТУ ПРАВ ДІТЕЙ

В СУМАХ ВІДТЕПЕР ПРАЦЮЄ «ЦЕНТР ВИКОНАННЯ РІШЕНЬ». ТРЕТІЙ В УКРАЇНІ

ЗАСТУПНИК МІНІСТРА ЮСТИЦІЇ ПЕРЕДАЛА ДО СУМСЬКОГО КРАЄЗНАВЧОГО МУЗЕЮ УНІКАЛЬНІ МОНЕТИ

ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ: УЧНЯМ ПРО ЗАКОНОДАВЧІ ЗМІНИ ЩОДО НАСИЛЬСТВА

«ШЛЮБ ЗА ДОБУ» У ШОСТЦІ: СІМ`Я – ОБЕРІГ ДЛЯ ВОЇНА

НА СУМЩИНІ ФАХІВЦІ ЮСТИЦІЇ НЕ РАДЯТЬ ДІТЯМ ПОВОДИТИСЯ АГРЕСИВНО

ПОНАД 136 МІЛЬЙОНІВ ГРИВЕНЬ НА КОРИСТЬ ДІТЕЙ СУМЩИНИ

ЮСТИЦІЯ СУМЩИНИ ПОЧАЛА РІК З ПРАВОВОГО ІНФОРМУВАННЯ В ЦЕНТРІ СУМ

 

ПЕРШІ НОВОРІЧНІ СВІДОЦТВА ПРО НАРОДЖЕННЯ В ПОЛОГОВИХ БУДИНКАХ НА СУМЩИНІ

Під новорічний передзвін, зі щирими побажаннями гарної долі новонародженим громадянам країни та їхнім батькам працівники юстиції Сумщини видали 23 свідоцтва про народження безпосередньо в пологових будинках області.

Ця послуга, що стала вже доброю традицією для юстиції, продовжує користуватися популярністю у батьків, адже вона зручна і комфортна. І це підтверджують цифри.

За 2018 рік 80 % свідоцтв про народження від загальної кількості виданих перших документів малюкам всієї області видано в пологових будинках Сумщини.

Нагадуємо, завдяки Міністерству юстиції України в пологовому будинку можна не лише отримати свідоцтво про народження дитини, а й подати документи для реєстрації її місця проживання. Разом з тим, за бажання матусі, спеціалісти юстиції можуть надати фахову допомогу щодо порядку отримання соціальної допомоги.

Юстиція – відкрита для людей!

Юстиція Сумщини: в новоріччя подарували трьом парам молодят свято кохання

Відтепер суму аліментів збільшено

Приховане описане майно як привід додаткової відповідальності

Не платиш аліменти і не хочеш працювати – адміністративний арешт

За рік – 135 мільйонів аліментів

Зібралися за кордон з дитиною – потрібно знати

Сервіс від міністерства юстиції «ШЛЮБ ЗА ДОБУ» офіційно запрацював у Шостці

Нові традиції від юстиції: весільні ювілеї з трепетом перших почуттів

Найбільш вживані та найбільш рідкісні імена на Сумщині

Щоб батько отямився і усвідомив свій обов’язок утримувати власних дітей, дієвим спонуканням є внесення його прізвища до так званої #ДошкиГаньби

ФАХІВЦІ ЮСТИЦІЇ РАЗОМ ЗІ СТУДЕНТАМИ ПІДВИЩУВАЛИ ПРАВОВУ ГРАМОТНІСТЬ СУМЧАН

ПОНАД 100 ЖИТЕЛІВ СУМЩИНИ ПЕРЕВІРИЛИ СВОЮ ПРАВОВУ ОСВІЧЕНІСТЬ

Законопроект "Рейдерство Стоп", спрямований на покращення інвестиційного клімату в країні та усунення такого явища, як рейдерство.

10 грудня в Україні стартує Всеукраїнський тиждень права

Мобільна група у складі фахівців юстиції Сумщини та місцевого центру з надання безоплатної правової допомоги працювала в Сумському районі

УВАГА! ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС "МОЛОДИЙ ПРАВНИК РОКУ 2018"

По 3 тисячам виконавчих проваджень про стягнення аліментів, заборгованість погашена в повному обсязі

Мобільна група працювала в Сумському районі

Актуально про субсидії

Перебування в статусі студента не позбавляє від сплати аліментів

1 серпня 2018 року вступив у дію Протокол № 16 до Конвенції про захист прав людини

На Сумщині багато родин святкують річниці весіль не тільки у родинному колі, з рідними і близькими, а й приходять до відділів реєстрації актів цивільного стану, щоб ще раз згадати той хвилюючий момент, коли лунали заповітні "Так"!

Напередодні Міжнародного дня студентів керівник юстиції Сумщини, заступники та спеціалісти спілкувалися зі студентами-правниками всіх сумських вишів

ПРАЦЕВЛАШТУВАННЯ БОРЖНИКІВ ЗІ СПЛАТИ АЛІМЕНТІВ - ЯК РЕЗУЛЬТАТ ВЗАЄМОДІЇ З ЦЕНТРАМИ ЗАЙНЯТОСТІ

Консультація-земля для учасників АТО

На Сумщині урожайні 10 місяців на народження малюків

Зручний сервіс від міністерства юстиції України – видача свідоцтва про народження безпосередньо у пологовому будинку

Податкова знижка, якою можуть скористатися батьки

Іінформуємо педагогічні колективи як протидіяти булінгу

Розлучення і розподіл майна

Студенти ознайомилися з офісом «Open Space»

Перший  документ в житті

Порядок проставляння апостиля на офіційних документах

Органи державної реєстрації  перші помічники кожної людини

Послуги реєстрації через Веб-портал

Веб-портал

Аліменти

Для виїзду дітей за кордон

Єдиний кортакт-центр

Як діяти в разі обшуку підприємства ?

Як виявити домашнє насильство ?

Право власності на землю

Земля для учасників АТО

"Шлюб за добу": зручний сервіс і визначна подія

Умови призначення і виплати допомоги при народженні дитини

Гарячі лінії відділів державної реєстрації актів цивільного стану

Изменения в законодательстве по уплате алиментов

Закордонний паспорт для дітей

Внесення змін до актових записів цивільного стану

Приватизація квартир необхідні кроки

Виплата заборгованості з аліментів

Відтепер дитині дозволено тимчасовий виїзд за кордон без згоди того з батьків, який злісно ухиляється від сплати аліментів понад 6 місяців.

Надання права на шлюб судом

Про отримання субсидій

Аліменти: як отримати?

Надання одноразової грошової допомоги постраждалим особам та внутрішньо переміщеним громадянам

Стягнення нарахованої, але не виплаченої заробітної плати

На Сумщині проводиться обласний етап Конкурсу шкільних малюнків «Я маю право!»,

Сервіс «Шлюб за добу» сьогодні стартував ще в одному місті Сумщини – у прадавньому місті Ромни

Веб-сайт Головного територіального управління юстиції у Сумській області httpsumyjust.gov.ua

Закон #ЧужихДітейНеБуває – це дієвий механізм впливу на недобросовісних батьків.

Які санкції передбачає другий пакет законів у рамках ініціативи #ЧужихДітейНеБуває?

З початку року на користь найменших громадян з боржників стягнено 1,5 млрд грн. 

Податкова знижка на розвиток дитини

На Охтирщині ще одна  дитина отримала свої законні аліменти у сумі понад 15 тисяч гривень.

Будь-які кошти не зможуть замінити дитині батьківської любові і тепла, проте, стягнення аліментів з недобросовісних батьків – це хоч і маленький, але шанс - забезпечити малечі потрібний розвиток і нормальне дитинство.

Завжди вражають відсутністю людяності випадки безвідповідального ставлення батьків до обов’язку утримувати своїх дітей, тим більше, якщо це – дитина з інвалідністю.

Держава не може допустити, щоб батьки забували про рідних дітей

У щасливі моменти народження дитини не забувайте про документи

Мін'юст випустив інформаційно-навчальний ролик про безоплатне отримання земельної ділянки

Виключний захід - позбавлення батьківських прав. Що потрібно знати.

Результати роботи Міністерства юстиції України за рік, що минув.

Павло Петренко очолив рейтинг відповідальних міністрів

В Украине родителям разрешили вывозить за границу ребенка без разрешения второго родителя сроком на 1 месяц

Допомога по безробіттю:хто має право отримати?

Юстиція Сумщини: поповлює джерела юридичної інформації

Захист прав громадян в земельних питаннях

Заступник Міністра юстиції Олена Сукманова урочисто відкрила у місті Суми зручний офіс європейського зразка «Open Space».

Народні депутати підтримали у другому читанні та в цілому другий пакет законопроектів, розроблений в рамках ініціативи Міністерства юстиції "Чужих Дітей не Буває"

Перші документи для найменших громадян – значимий сегмент в роботі працівників органів державної реєстрації

Прес-конференція за круглим столом зібрала представників засобів масової інформації, щоб обговорити результати та окреслити перспективи впровадження ініціатив Міністерства юстиції України на Сумщині

Бути свідком і помічником для двох закоханих – надзвичайно приємно й відповідально

Консультує Міністр юстиції Павло Петренко: реєстрація шлюбу за спрощеною процедурою в рамках проекту Міністерства юстиції «Шлюб за добу»

Фото Міністра юстиції Павла Петренко

Юстиція Сумщини підбила підсумки роботи за перше півріччя

Донька Вероніка та Син Сергій дочекались аліментів

"Я маю право" активно шириться Сумщиною

Юстиція Сумщини: поповнюємо джерела юридичної інформації

Юстиція Сумщини: вчимо батьків бути відповідальними

Безоплатну правову допомогу надавали в селах Глухівщини

Якими iменами  називают  дiтей в Ямпiльському та  Середино-Будському районах

Фото малюка

Адресна правова допомога для людей з вадами слуху

"Людина - не товар!" - фохівці юстицїї  інформували Сумчан

На семінарському навчанні в м.Суми вивчали нововведення та обговорювали  проблемні питання

Щоденна робота - запорука успішного розвитку

Красива цифра, хай буде красивим майбуття

Одружилися в день відкриття фестивалю СХІД-РОК

Сплати сьогодні - не потрапиш під дію другого пакету законів # Чужих дітей не буває потім

Вуличне інформування для жителів міста Конотоп

Проблема булінгу - у фокусі уваги юстиції

Мобільна група працювала на Конотопщині

У обласній юстиції напередодні великого державного свята – Дня Незалежності України, відбулися святкові збори трудового колективу

Ще маленькі, а вже з Україною в серці, діти співробітників юстиції Сумщини розфарбовували свою Україну в яскраві кольори

З Днем народження рідна земле!

У День Державного Прапора малі майбутні працівники юстиції інформували сумчан

Гендерна рівність перед законом

Семінарське заняття для юрисконсультів-необхідність у час реформ

Юстиція Сумщини в активному процесі виконання ІІ пакету законів Чужих Дітей Не Буває

Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко - Наві розміри аліментів

Закон ЧужихДітейНеБуває:нові правила виїзду дітей за кордон з батьками,які не мають боргу по аліментам

Поплатився за керування автомобілем в нетверезому стані

Уроки "я маю право" продовжують захоплювати школярів!

Подолання дитячої жорстокості разом з юстицією та відомим українським спортсменом

Сила ІІ пакету законів ЧужихДітейНеБуває 

У Школярів Сумщини - новий інформаційний товариш

Бути відповідальним та платити податки закликає юстиція Сумщини

Мін’юст презентував навчальний відеоролик про отримання інформації про вільну земельну ділянку

Перевиховна дія санкцій закону ЧужихДітейНеБуває

На захисті прав дітей

 Нові ініціативи заради розвитку бізнесу

Позбавлення батьківських прав - крайній захід впливу

Головне територіальне управління юстиції у Сумській області оголошує про старт обласного етапу Всеукраїнського конкурсу творчих робіт «Портрет виконавця очима сучасної молоді»

Довелось сплатити аліменти на 30 тисяч більше

Конкретна ситуація стала приводом для позачергового засідання оперативного штабу із забезпечення захисту прав і свобод власників земель чи збіжжя

Мін’юст випустив відеоролик про порядок зміни цільового призначення земельної ділянки

Оформлення прав спадщини та дарування на селі 

Пологові будинки Сумської області, в яких можна отримати свідоцтво про народження дитини

Консультує Міністр юстиції України Павло Петренко -"Юстиція гарантує права батьків у спілкуванні здитиною"

Міністерство юстиції запустило ініціативу - "Сімейні радники"

Проблема несплати аліментів не залежить від району чи міста

Нотаріальні послуги стануть доступнішими

Юстиція Сумщини продовжує роботу по захисту прав дітей на вчасне отримання аліментів

 

 

 

 

 

Логін: *

Пароль: *